banner57

2. Oturumla Şubat Meclisi tamamlandı

Çerkezköy Belediyesi’nin Şubat ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu Meclis Başkanvekili Cengiz Memiş Başkanlığı’nda yapılırken, bir önceki toplantıda Komisyonlara gönderilen gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı

2. Oturumla Şubat Meclisi tamamlandı


Açılış ve yoklama ile başlayan Meclis toplantısının ikinci oturumunda ilk olarak bir önceki toplantıda İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na gönderilen Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 30.01.2020 gün ve 10 sayılı İlçemiz G.O.P. Mahallesi 921 ada 7 parselin (eski 921 ada 2 parselin) tapu devrinin iptal edilmesi hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi görüşülerek, Türk Hava Kurumu’na şartlı tapu devri yapılan söz konusu parselin tapu devrinin iptaline oy birliği ile karar verildi.
PERGOLA MESAİSİ DEVAM EDECEK
   Gündemin  3. maddesinde yer alan ve bir önceki toplantıda İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na gönderilen  Belediye  Meclisi’nin 03.01.2020 gün ve 2020/14 sayılı kararında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 25.09.2019 gün ve 15 sayılı pergolalar (gölgelik) hakkındaki müzekkeresinin inceleme ve araştırılmasına devam edilmesi yönündeki İmar ve Bayındırlık Komisyonu tavsiye kararına istinaden incelemelerin devam edilmesi ve Mart ayı Meclis toplantısında görüşülmesine oy birliği ile karar verildi. 
PLAN NOTU DEĞİŞİKLİĞİ İNCELENMEYE DEVAM EDİLECEK
   Çerkezköy Belediyesi’nin Şubat ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu bir önceki toplantıda İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale  edilen Belediye Meclisi’nin 08.01.2020 gün ve 2020/20 sayılı kararında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 23.12.2019 gün ve 53 sayılı plan notu değişikliği hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi daha detaylı incelenmek üzere bir sonraki toplantıda görüşülmesine oy birliği ile karar verildi.
   Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Meclis toplantıları sona ererken, Meclis Başkan Vekili Cengiz Memiş, Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Mart ayı Meclis toplantısının 2 Mart Pazartesi günü saat 15.00’da yapılacağını açıkladı.
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.