Uğur Okulları’ndan Ortaokul ve Anadolu Lisesi müjdesi

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları bünyesindeki Uğur Okulları 2017-2018 eğitim öğretim yılında Ortaokul ve Anadolu Lisesi bölümleriyle Çerkezköy’de açılıyor

Uğur Okulları’ndan Ortaokul ve Anadolu Lisesi müjdesi
30 Ocak 2017 Pazartesi 14:14

KURUCULAR DA KATILDI
Özel Çerkezköy Uğur Okulları Yönetim Kurulu, Çerkezköy ve Kapaklı’da görev yapan basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi. Kafega’da düzenlenen toplantıya Kurucular B. Cem Vural ve Esin Sezgin, Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal ve Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal katıldı.
YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ’NDE AÇILACAK
Uğur Okulları 2017-2018 eğitim öğretim yılında Ortaokul ve Anadolu Lisesi bölümleriyle Yıldırım Beyazıt Mahallesi Barbaros Caddesi No:96-98 Çerkezköy’de hizmete açılacağını belirten Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal’ın, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verildi:
BAHÇEŞEHİR UĞUR EĞİTİM KURUMLARI ÇERKEZKÖY’DE
“Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları, bünyesinde Uğur Okulları, Bahçeşehir Koleji ve Bahçeşehir Üniversitesi’ni barındıran eğitimde 49 yıllık bir deneyime sahip, Türkiye’nin dünya markası olmuş tek eğitim kurumudur. Açılacak yeni kampüsleriyle Türkiye genelinde yaklaşık 135 okulu bulunan Uğur Okulları 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Ortaokul ve Anadolu Lisesi bölümleriyle Çerkezköy’de eğitime başlayacak.
MİMARI YAPISIYLA SIRADIŞI BİR OKUL OLACAK
Özel Çerkezköy Uğur Ortaokulu ve Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi olarak 28 derslikle hizmet verecektir. Uğur Okulları bünyesinde kapalı spor salonu, basketbol ve voleybol sahası, konferans salonu, bilgisayar laboratuarı, fen bilimleri laboratuarları, resim ve müzik atölyeleri, bale ve dans salonu, kütüphane, yemekhane, hobi bahçesi ve güvenlik birimi bulunacaktır. Mimari yapısı ve iç tasarımıyla alışılagelmişin dışında farklı bir konsepti olacaktır. Okul binasının yapımı devam etmekte olup, Mayıs 2017’de tamamlanması planlanmaktadır.
KALİTELİ VE DİSİPLİNLİ EĞİTİM ANLAYIŞIYLA ÇERKEZKÖY’DE BAŞARININ ADRESİ OLACAK
Alanında uzman, deneyimli idari ve öğretmen kadrosu, teknolojik alt yapısı ve donanımıyla, kaliteli ve disiplinli eğitim anlayışının Çerkezköy’deki adresi olacaktır. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın 49 yıllık deneyimi ve başarısı ile Uğur Okulları Çerkezköy’ün eğitiminde fark yaratacaktır. Uğur Okulları olarak hedefimiz; Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, çok yönlü, donanımlı, araştıran, sorgulayan, milli değerlerine bağlı, vatan ve millet sevgisine sahip, özgüvenli, çevreye duyarlı, yabancı dili etkin kullanabilen, sporun ve sanatın en az bir dalında kendini geliştiren, mutlu ve kendini gerçekleştirmiş bireyler yetiştirmektir. Özel Çerkezköy Uğur Ortaokulu ve Anadolu Lisesi öğrencilerine, akademik ve bireysel gelişimi destekleyen, sınav başarısının yanında sosyal beceriler de kazandıran kaliteli ve disiplinli bir eğitim verilecektir.
BAŞARIYA HAZIRLIYORUZ
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’na özgü olan ASDF eğitim modeliyle öğrencilerin, akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimlerini hedefliyoruz. Akademik Kur Sistemi uygulamasıyla öğrencilere,  temel akademik beceriler kazandırırken, doğru kariyer planlaması yapmaları sağlanacaktır. Deneyimli eğitmen kadrosu, farklı soru tipleri, zengin yayınlar ve deneme sınavları ile lise ve üniversiteye giriş sınavlarında üstün başarı hedefliyoruz. Türk ve yabancı öğretmenlerle yoğun bir yabancı dil eğitimi vererek okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri kazandıracağız. Eğitici ve eğlenceli yurt içi ve yurt dışı gezileriyle öğrencilerimize vizyon kazandırmayı amaçlıyoruz. U-Dijital ile öğrenciler bilgiye 7/24 erişim sağlayacak. Konu anlatım videoları ve soru çözüm videolarıyla teknoloji destekli eğitim vereceğiz. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’na özgü STEM eğitimi ile teknoloji ve mühendislik becerilerini erken yaşta kazandırırken, sorgulayan ve düşünen bireyler yetiştireceğiz.
SIKI BİR ÇALIŞMA KAMPI
Ortaokul öğrencileri için; ASDF yaklaşım modeli, Lise ön hazırlık programı, 8. sınıflara özel TEOG hazırlık programı, Kodlama eğitimi, Bilişsel Eğitim Sistemi(STEM), Etkili İngilizce eğitimi programları uygulanacak olup, Uğur Okulları’na özgü program ve sınav uygulamalarına da yer verilecektir. Özellikle TEOG Sınavı hazırlık sürecinde öğrenciler profesyonel ellerde sıkı bir çalışma kampına alınacaktır.
ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN HİZMETLER
Anadolu Lisesi öğrencileri için; Üniversite Ön Hazırlık Programı, ASDF yaklaşım modeli, Akademik kur sistemi, YGS, LYS Hazırlık programları, İngilizce eğitimi, Yurt dışı üniversite programları, Yaz okulları, Uygulamalı Rehberlik hizmetleri ve zengin içerikli Bilişim ve Teknoloji Uygulama hizmetlerine yer verilecektir.
DEVLET TEŞVİĞİNDEN YARARLANMA FIRSATI
Bilindiği üzere devlet 3 yıldır özel okulda okuyan öğrencilere eğitim öğretim desteği vermektedir. Uğur Okulları da devlet desteğinden yararlanan okullar arasında yer alıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ağustos ayında başlayacak olan teşvik başvuruları ile öğrencilerimiz de teşvikten yararlanma fırsatı elde edecektir.
KAYIT OFİSİMİZ AÇILDI
Okul binasının yapımı devam ettiği için Özel Çerkezköy Uğur Ortaokulu ve Anadolu Lisesi ile ilgili bilgi almak isteyenleri Gaziosmanpaşa Mahallesi Fatih Cad. No:4 adresindeki Özel Çerkezköy Uğur Temel Lisesi bünyesindeki kayıt ofisimize bekliyoruz.
UĞUR KABUL SINAVI (UKS) 18 – 19 ŞUBAT 2017’DE YAPILACAK
18-19 Şubat 2017 tarihlerinde yapılacak olan Uğur Kabul Sınavı’na 4 ,5, 6, 7, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri ücretsiz bir şekilde katılabileceklerdir. Sınav başvuruları kayıt ofisimizden ve 0282 7251929 nolu telefondan yapılacaktır.  Öğrencilere sınavda gösterdikleri başarıya göre eğitim indirimi uygulanacaktır. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak eğitim verecek olan Uğur Okulları’nın şimdiden Çerkezköy’e ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”
Haber: Uğur Kılıç
 
 
 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.