ÇTSO’dan Tekirdağ Milletvekillerine Hayırlı Olsun Ziyareti

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindeki Oda Meclis Üyeleri ile birlikte Ankara’da Tekirdağ Milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

ÇTSO’dan Tekirdağ Milletvekillerine Hayırlı Olsun Ziyareti
Tamer Avcılar
Tamer Avcılar
14 Temmuz 2023 Cuma 11:59

Çerkezköy TSO heyeti Ankara ziyaretleri kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül’ü ziyaret etti.Gerçekleşen ziyarette Oda Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, yeni dönemde Milletvekili Çiğdem Koncagül’e başarılar dileyerek, Oda üyelerinin dilek ve temennilerini dile getirdi.Milletvekili Çiğdem Koncagül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Oda tarafından yapılan önerilerin değerlendirileceği bilgisini paylaştı.

ARA ELEMAN SORUNU GÖRÜŞÜLDÜ

Oda heyeti, Ankara ziyaretleri kapsamında CHP Genel Merkezi’nde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ı ziyaret etti.Gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, yeni dönem için hayırlı olsun dileklerinde bulunarak bölgemizin sorunlarını da kendisine aktardı.

Programda, güncel konuların yanı sıra sanayicilerin en önemli gündem maddeleri arasında yer alan ara eleman sorununa çözüm önerileri paylaşıldı. Teknik liseler, insan kıymetleri ofislerinin kurulumunun sağlayacağı faydalar ile ilgili görüşler paylaşıldı. Ayrıca ülke ekonomisi ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Milletvekili Faik Öztrak, paylaşılan önerilerin kıymetli olduğuna değinerek ekonomik ve sosyal konseyin oluşturulması gerektiğini belirterek, sanayici, esnaf ve tüccarın rekabet seviyelerinin artırılması gerektiğini dile getirdi. Milletvekili Faik Öztrak ayrıca eğitim alanında da gerekli ihtiyaçların karşılanması gerektiğini belirtti.

Program sonunda Başkan Ahmet Çetin, Milletvekili Faik Öztrak’a ÇTSO  logolu plaket takdim etti.

MAKRO PLANLAR, SÜRDÜRÜLEBİLİR TRAKYA

Milletvekili Faik Öztrak ziyareti sonrasında Deva Partisi Tekirdağ Milletvekili Cem Avşar’ı ziyaret edildi. Başkan Ahmet Çetin, öncelikle yeni dönemin ülkemize ve milletimize hayırlı olması dileklerinde bulunarak bölgenin sorunları ile ilgili bilgileri Milletvekili Cem Avşar ile paylaştı.

Makro planların vurgusunu yapan Başkan Çetin, sürdürülebilir bir Trakya için yaşayan planların oluşturulması gerektiğini belirterek, bölgemizde gelişimin sağlanabilmesi için siyasiler, yerel yönetimler ve STK’ların birlikte hareket ederse bunu başarabileceğini ifade etti.Paylaşılan görüşlere katıldığını belirten Milletvekili Cem Avşar, Tekirdağ’ın hak ettiği hizmetleri alabilmesi için gereken çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Görüşmenin ardından Başkan Çetin, Oda logolu plaketi, Milletvekili Cem Avşar’a takdim etti.

GÖKHAN DİKTAŞ’A ZİYARET

Ziyaretlerini sürdüren heyet, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş ile TBMM’de bir araya geldi.Gerçekleşen ziyarette Oda Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, yeni dönemde Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş’a başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.Bölgemiz sorunlarının birlikte çalışma ve fikir alışverişi ile daha hızlı çözümlenebileceği konusunda görüşler paylaşıldı.

Program sonunda Başkan Çetin, Oda logolu plaketi Milletvekili Gökhan Dikataş’a takdim etti.

MİLLETVEKİLİ NURTEN YONTAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Gökhan Diktaş ziyareti sonrasında CHP Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar ile bir araya gelindi. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Ahmet Çetin, bölgemizin sorunları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar, sorunlara daha vakıf olunması adına birebir iletilmesinin önemine değindi.Bölgemiz ile ilgili yapılacak çalışmalarda işbirliği içerisinde bulunulmasının sağlayacağı faydalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

ODA LOGOLU PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Milletvekili Nurten Yontar ziyareti sonrasında İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Selcan Hamşioğlu ziyaret edildi. Gerçekleşen ziyarette Başkan Ahmet Çetin, bölgemizin ve üyelerimizin ge el sorunlarından bahsederek çözüm önerilerini aktardı. Gelişen ve büyüyen Trakya’da bu büyümeyi destekleyecek adımların atılması, projelerin üretilmesinin sağlayacağı katkıları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Selcan Hamşioğlu, gereken desteğin her alanda verileceğini ifade ederek, Başkan Çetin, Yönetim ve Meclis Üyelerimize teşekkürlerini iletti.

Program sonunda Başkan Çetin, Vekilimiz Selcan Hamşioğlu’na Oda logolu plaket takdim etti.

AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ MESTAN ÖZCAN’I TBMM’DE ZİYARET ETTİ

Oda heyetinin son durağı AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan oldu. Tekirdağ bölgemize yapılması planlanan yatırımlar ile ilgili bilgi alışverişinin gerçekleştirildiği toplantıda, Başkan Ahmet Çetin, birlikte atılacak adımların önemine değindi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MilletvekiliMestan Özcan, tüm kurumların bir arada çalışmasının getirilerinin daha fazla olacağını ifade ederek Tekirdağ için önemli çalışmalar yürütüleceğini belirtti.

ÇERKEZKÖY’ÜN İL OLMASININ ÖNEMİNE DEĞİNİLDİ

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, ziyaretler sırasında üyelerin öneri ve talepleri, ülke gündemi ile ilgili görüşlerin yanı sıra Türkiye'nin 100. yılında 100 il ve 1000 ilçe için başlatılan çalışmada Çerkezköy’ün de yer alması gerektiği belirtildi. Sanayinin üssü, üretimin merkezi olan Çerkezköy’ün coğrafi konumu, nüfusu, ülke ekonomisine katkıları nedeniyle de açıklanacak olan iller arasında yer alması gerektiğinin vurgusu yapıldı. Her geçen gün daha da gelişen ve büyüyen Çerkezköy’ün Cumhuriyetin 100. Yılında 100 il çalışmasında yer almasının sadece ilçe ile sınırlı kalmadan bölgeye de büyük katkılar sağlayacağı ifade edildi.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.