banner57

TEMA İreks firması ile İstanbul Maratonuna katılacak

Türkiye Erezyonla Mücadele Vakfı Çerkezköy Temsilciliği ile İREKS firması yaptığı işbirliği ile 41. İstanbul Maratonu’na katılacak. TEMA Çerkezköy Temsilcisi Nilüfer Ceylan, “Gerek bireysel gerek kurumsal olarak tüm iyilikseverlere çağrıda bulunmak istiyorum. Gelin hep birlikte iyilik peşinde koşalım” dedi.

TEMA İreks firması ile İstanbul Maratonuna katılacak

KAYITLAR DEVAM EDİYOR
3 Kasım Pazar günü yapılacak 41.İstanbul Maratonu için kayıtlar devam ediyor. Çerkezköy Tema Vakfı İlçe Sorumlusu Nilüfer Ceylan Çerkezköy’de TEMA ile birlikte iyilik peşinde koşanların sayısının her maratonda arttığını belirtti. 2017 yılından bu yana maratonun adım adım yardımseverlik koşusuna dahil olduklarını kaydeden Çerkezköy Tema Vakfı İlçe Sorumlusu Nilüfer Ceylan”  TEMA Vakfı Ağaç Kardeşliği Projesi yararına  bağış kampanyası yürütüyoruz. TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır. 2017’de 10 kişi olarak başladığımız koşu takımımız 2018 de 70 kişiye ulaşmıştı. Maratona katılan tüm iyiliksever gönüllülerimizin gidiş-gelişi Çerkezköy Belediyesince organize edilmişti. Bugüne kadar katıldığımız iki Maraton’da toplanan bağışlarla 541 çocuğumuzun ücretsiz doğa eğitimi almasına vesile olduk. Çok gururluyuz. Ayrıca 2018’de Türkiye’nin en iyi şehirleri sıralamasında en fazla desteğe ulaşan şehir kategorisinde sekizinci, en fazla destekçiye ulaşan şehir kategorisinde ise yedinci sırada yer aldık” dedi.
“İYİLİK PEŞİNDE KOŞALIM”
3 Kasım 2019 tarihinde yapılacak olan 41.İstanbul maratonuna iyiliksever 74 kişinin kayıt olduğunu ifade eden Ceylan, “Maraton için kayıtların devam ettiği düşünülürse bu sayının daha da artmasını bekliyoruz. Ancak bu yıl geçmiş yıllardan farklı olarak bölgemizdeki kurum ve kuruluşlardan kurumsal koşu takımları oluşturmaya başladık. Bu yıl ilk olarak İREKS A.Ş. ile kurumsal koşu takımı kurduk. Bildiğiniz üzere İREKS A.Ş dünyada 90’dan fazla ülkede faaliyet gösteren IREKS GmbH ile Türkiye’de gıda sektörünün önde gelen yatırımcı ailelerinden DURUK ailesinin ortak yatırımı olup 1989 yılında faaliyete geçmiştir. Kuruluşundan bu yana endüstriyel tesislere, fırınlara, pastacılık sektörüne, otellere ve catering sektörüne uluslararası kalite standartlarında üretim için gerekli mamul, yarı mamul ve hammaddeleri temin etmektedir. İreks Firması kendi adı ile 41.İstanbul Maratonunda TEMA VAKFI yararına katılacak ve bağış toplayacak. İreks A.Ş. firmasının Üretim Müdürü Yasemin Savaş Tuğlu başta olmak üzere tüm çalışanlarını bu duyarlı davranışlarından ve sosyal sorumluluk bilinçlerinden dolayı kutluyorum. Gerek bireysel gerek kurumsal olarak tüm iyilikseverlere çağrıda bulunmak istiyorum. Gelin hep birlikte 3 Kasım 2019 İstanbul Maratonunda daha fazla çocuğumuz TEMA Vakfı’nın ücretsiz doğa eğitimlerinden faydalansın diye iyilik peşinde koşalım ya da yürüyelim” dedi.
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.